EL-IT Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 80/98
00-175 Warszawa
tel.: (022) 896 80 30
email: biuro@el-it.pl

 

 

Elettronica Italiana Sp. z o.o.

 

 

Siedziba biura, korespondencje:

Al. Jana Pawła II 80/98

00-175 Warszawa

tel.: (22) 896 80 30, (22) 896 80 31
fax: (22) 831 02 00

e-mail: biuro@el-it.pl


Magazyn:

ul. Nocznickiego 31A

01-918 Warszawa

tel. kom.: 500 197 968,
fax: (22) 834 61 96

e-mail: magazyn@el-it.pl

 

 

 

Spółka zarejestrowana pod nr KRS 0000116284 w Sądzie Rejonowym
dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego.
NIP 727-23-58-995 | REGON 471981711
Kapitał zakładowy 1.500 000 PLN w całości wpłacony.

 

 

 

 

Giacomo Scimone Prezes

Katarzyna Łój

Sekretariat

e-mail: biuro@el-it.pl   

tel. (22) 896-80-30

Rafał Zakrzewski

Region Centrum, Obiekty Sportowe   

e-mail: r.zakrzewski@el-it.pl

tel. kom. 698 656 509

Patryk Walentyński

Region południe - kierownik ds. sprzedaży

e-mail: p.walentynski@el-it.pl

tel. kom. 515 212 555

Michał Paduch

Doradca handlowy 3F Filippi
Projekty, inwestycje - obiekty przemysłowe, biurowe

e-mail: m.paduch@el-it.pl

tel. kom. 608 552 955

Marcin Sosnowski

Projekty, Wyceny

e-mail: m.sosnowski@el-it.pl

tel. kom. 662 164 788

Tomasz Mąka

Projekty, Wyceny

e-mail: t.maka@el-it.pl

tel. kom. 608 552 655

Kamil Grabowski

Dział oświetlenia, Marketing

e-mail: k.grabowski@el-it.pl

tel. kom. 660 775 909

Iwona Chwedoruk

Logistyka, transporty z Włoch

e-mail: i.chwedoruk@el-it.pl

Anna Łopuska

Sprzedaż, fakturowanie, reklamacje

e-mail: a.lopuska@el-it.pl

Anna Łukaszewska

Księgowość, kadry                                                      

e-mail: a.lukaszewska@el-it.pl