OPRAWY PRZEMYSŁOWE GEWISS HALLE i FRIBAY. PROMOCJA

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynkowemu firma Gewiss wraz EL-IT wprowadza nowe niższe ceny promocyjne na oprawy przemysłowe HALLE I FRIABY.

Oprawy te są również wykorzystywane przy oświetleniu hal sportowych. Oprawa Fribay posiada również wszelkie walory aby stosować ja na stacjach paliw.

O szczegółu promocji prosimy pytać w EL-IT.

 

  

 

 

 

 

STADIUM,  GEWISS,  OPRAWA 1000 I 2000 W

 

Oprawa stosowana do oświetlenie dużych terenów  otwartych. Posiadającą różne rodzaje optyk (symetryczne asymetryczne, skupiające rozpraszające) Stopień szczelności oprawy jak i zasilacza to IP66. Stopień odporności na uderzenia

IK08 czyli 5J.

 

Do pozostałych zalet możemy zaliczyć:

- obudowa z ciśnieniowego odlewu aluminium

- odbłyśnik aluminiowy o czystości 99,85%

- szyba grubości 5mm hartowana

- zawór ciśnieniowy regulujący wahania ciśnienia.

 

W Polsce zastosowana m.in. Jarocin ( boisko pod ośrodek dla Euro 2012 ), Konstantynów Łódzki ( stadion KKS Włókniarz ).

 

 

 

 

OPRAWY GREACHI DOPUSZCZONE PRZEZ PKP PLK SA

 

Informujemy, że dniem 23.06.2009 PKP PLK SA dopuściło do stosowania na terenach kolejowych oprawy firmy Grechi: Lumada i Lumadina, dystrybuowane na terenie Polski przez EL-IT.

Oprawy są wykonane z aluminium, jednokomorowe, IP66 i spełniają wszelkie wymogi nałożone przez PKP.

 

Załącznik: dopuszczenie opraw do PKP - zobacz

 

 

NOWE OPRAWY DO SAL GIMNASTYCZNYCH I STACJI PALIW

W OFERCIE EL-IT

 

Oprawa SPACE firmy TEC-MAR to najmłodsze dziecko" w ofercie EL-IT. Oprócz hal sportowych może być stosowana również w obiektach innego przeznaczenia.

Do niektórych z nich należą: duże obiekty przemysłowe, serwisowe, wiaty, jak również stacje paliw. Może ona być wyposażona w siatkę ochronną, zabezpieczającą przed uszkodzeniem oprawy w wyniku uderzenia. Jej obudowa wykonana jest z blachy stalowej natomiast szyba ze szkła hartowanego. Jeśli chodzi o rozsył światła to jest dostępna wersja symetryczna, jak również asymetryczna oprawy. Projektanci EL-IT zaprojektują i dobiorą oprawę według potrzeb inwestora.

 

 

 

„MOJE BOISKO ORLIK 2012

 

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że posiadamy  gotowe projekty i kosztorysy kompletnych zestawów oświetleniowych lub samych opraw potrzebnych do zrealizowania oświetlenia na obiektach: „Moje Boisko ORLIK 2012”.

Korzystamy z profesjonalnych naświetlaczy firmy Gewiss.

Wykonaliśmy już pierwsze zestawienia po zapytaniach Naszych klientów.

 

Zapraszamy do współpracy. Do dyspozycji są nasi przedstawiciele i projektanci.

 

Jesteśmy członkiem Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej.

Nasze referencje to m.in.: stadion ŁKS Łódź, tory żużlowe w Toruniu i Rzeszowie. Ponadto  wykonaliśmy projekty na szereg pomniejszych stadionów i boisk, które zostały zrealizowane.

 

Wszelkich szczegółowych informacji udziela Pan Rafał Zakrzewski:

tel. 22 896 80 30 lub 698 656 509.

Adres e-mail: r.zakrzewski@el-it.pl

 

NOWI DOSTAWCY W OFERCIE EL-IT

 

Informujemy, że z początkiem roku 2008 wśród dostawców firmy El-It  znalazły się firmy:

 

QUATTROBI, z szeroką gamą wewnętrznych i architektonicznych opraw,

GRECHI, oferująca m.in. oprawy uliczne, takie jak LUMADA i LUMADINA

 

 

 

 

 

oprawy tunelowe i specjalistyczne naświetlacze oraz szeroką gamę słupów i opraw parkowych. 

 

 

DEDALO FIRMY GEWISS – NOWY UKŁAD ZASILAJĄCY

 

W 2008 r. oprawa Gewiss Dedalo, w wersji do lamp wyładowczych, została pozbawiona zewnętrznego układu zasilającego. Klasyczny układ zasilający został zastąpiony układem elektronicznym. Układ ten zintegrowano w nieco przebudowanej bazie oprawy, która teraz jest okrągła i ma średnicę 190 mm.  Pozostałe wersje mają bazę dotychczasową

 

Załącznik: DEDALO karta techniczna - zobacz

 

 

 

 

3F CUB – Elektro-produkt roku 2005

Czytelnicy miesięcznika „Elektrosystemy” wybrali oprawę 3F CUB produktem roku 2005 w dziedzinie Technika Świetlna. Producentem oprawy jest firma „3F Filippi", a generalnym, polskim importerem jej wyrobów firma Elettronica Italiana.
Oprawa oświetleniowa 3F CUB jest nowoczesnym urządzeniem dla oświetlenia dużych powierzchni komercyjnych, przemysłowych, sportowych. Oprawy można stosować na dużych wysokościach (8-14m), dotychczas zarezerwowanych tylko dla powszechnie stosowanych źródeł wyładowczych 250W i 400W . Oprawę wyposażono w 4 źródła fluorescencyjne o mocy 55W. Oszczędności w zużyciu energii elektrycznej w porównaniu do źródeł wyładowczych sięgają 60%. Oprawa posiada podwójny kadłub z wysokiej jakości wytłaczanego aluminium o bardzo dużej wytrzymałości. Aluminium ma wysoką przewodność termiczną co pozwala na otrzymanie optymalnej równowagi termicznej wewnątrz obudowy. Rekuperator strumienia wykonany z lustrzanego aluminium o wysokiej wydajności, brak opalizacji.
Obróbka powierzchni tytanem i magnezem zmniejsza wchłanianie światła. Wysoka wydajność świetlna razem z okablowaniem elektro - niczym pozwalają na zużycie tylko 18,8 W/m2 w handlu i 5,8 W/m2 w przemyśle. Urządzenie 3F CUB pozwala uzyskać doskonałą równomierność oświetlenia na stanowiskach pracy dzięki rozsyłowi prostokątnemu. Rekuperator i optyka  jest mniej wrażliwa na dym, dzięki aluminiowej  i antystatycznej obudowie. Ciepłe powietrze produkowane we wnęce optycznej ogranicza wejście dymu.